UrządMiasto i GminaGospodarkaKomunikacjaKultura i OświataSportOrganizacjeForum


.....
.....
.....
Dotacje do kolektorów słonecznych
Błoński Informator Samorządowy
ZMP MERA-BŁONIE
Multimedia
Gazetki szkolne Szkoły Podstawowej nr 2 w Błoniu
Nowy zawód - nowa perspektywa
Pobiegamy?
Kącik adopcyjny
Kalendarz imprez 2011
KRUS
Konsultacje statutów Osiedli
Mapa aktywności organizacji pozarządowych
Pozyskane fundusze
Narodowe Siły Rezerwowe
Rządowe Centrum Legislacji
Baza Logistyczna
Polska Atrakcyjna
"Poniatówka"


 
Okręgi

Strona gotowa do druku

Radni wybrani w okręgach wyborczych - wybory 2014
kadencja VII 2014-2018


numer okręguzasięg okręguimię i nazwisko radnego
1Armii Ludowej, Batalionów Chłopskich, Bykowskiego, Cicha, Graniczna, Jasna, Klonowa, Kombatantów, Krzywa, Lesznowska, Modlińska, Nadrzeczna, Narodowych Sił Zbrojnych, Passowska, Piaskowa, Sochaczewska (nr parzyste), Spedycyjna, Trojańczyka, Wierzbowa, Zacisze, Zapomniana; Aleksandra Janas-Malinowska
2Dobrzyńskiego, Kamosińskiego, Karczewskiego, Mazowiecka, Niemstaka, Polna, Poprzeczna, Powstańców (nr nieparzyste), Solidarności, Spacerowa, Staszica, Szarych Szeregów, Stefana Szparagi, Wąska; Dorota Drapińska
3Armii Krajowej, Narutowicza, Targowa;Irena Waśniewska
4Engelmana, Ks. Prałata Z. Kniołka, Powstańców (nr parzyste), Sochaczewska (nr nieparzyste), WarszawskaJarosław Uraszewski
5Traugutta, Kilińskiego;Małgorzata Staniak
6Wyszyńskiego, Poznańska;Helena Szymańska
7Aleja Norwida, Piłsudskiego (od 3 Maja do Mickiewicza), Okrzei;Marcin Kołota
83 Maja, Asnyka, Krótka, Kulisiewiczów, Ogrodowa, Poniatowskiego (od Powstańców do Mickiewicza), Przejazd, Sienkiewicza, Wiejska;Janusz Guzik
911 Listopada, Bajkowa, Jana Pawła II, Kościuszki, Nowa, Nowakowskiego, Piwna, Rynek, Szkolna, Wspólna; Tomasz Wiśniewski
10Aksamitna, Bieniewicka, Grodziska, Kolejowa, Kwiatowa, Niecała, Nowomiejska, Plantowa, Przytulna, Sadowa, Towarowa;Sławomir Piotrowski
11Fabryczna, Faszczycka, Kwiatów Polnych, Mikołaja z Błonia, Mokra, Moniuszki, Pogodna, Przeskok, Słoneczna, Składowa, Uśmiech;Maciej Górski
12Grażyny, Harcerska, Konopnickiej, Krasickiego, Orzeszkowej, Parkowa, Piłsudskiego (od Mickiewicza do torów PKP), Projektowana, Przybysza, Słowackiego, Żeromskiego;Monika Zalewska
13Brzozowa, Plater, Jagiellońska, Jaśminowa, Kalinowa, Kopernika, Legionów, Łukasińskiego, Macieja z Błonia, Mała, Mickiewicza, Okrężna, Poniatowskiego (od Mickiewicza do torów PKP), Reymonta, Sowińskiego, Szopena, Śląska;Jacek Cieślak
14Bieniewo - Parcela, Bieniewo - Wieś, Cholewy, Górna Wieś, Marysinek, Nowa Górna, Nowy Łuszczewek, Rochaliki, Stary Łuszczewek, Wawrzyszew, Wola Łuszczewska;Maciej Dunajewski
15Błonie-Wieś, Dębówka, Nowa Wieś, Pass, Piorunów;Grzegorz Banaszkiewicz
16Radzików;Ewa Podyma
17Bramki;Barbara Wielogórska
18Konstantów, Nowe Faszczyce, Stare Faszczyce;Anna Ludwin-Właszczuk
19Bieniewice;Stanisław Czaplicki
20Górna, Łąki, Radonice, Żukówka, EkologicznaSławomir Słowiński
21Białuty, Białutki, Kopytów, Kopytów-Majątek, Łaźniew, Łaźniew-Majątek, Łaźniewek, Radzików Wieś, Rokitno, Rokitno-Majątek, Witki;Dorota Król
  

[ Wróć do Radni | Spis sekcji ]
 
Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Optymalizowano dla Internet Explorer 7+, Firefox 2+ w systemie Windows i Mac OS X, 1024 x 768 pixeli.