UrządMiasto i GminaGospodarkaKomunikacjaKultura i OświataSportOrganizacjeForum


.....
.....
.....
Kalendarz imprez 2011
ZMP MERA-BŁONIE
Pozyskane fundusze
Baza Logistyczna
Pobiegamy?
Kącik adopcyjny
Nowy zawód - nowa perspektywa
Dotacje do kolektorów słonecznych
Mapa aktywności organizacji pozarządowych
Multimedia
Błoński Informator Samorządowy
Rządowe Centrum Legislacji
Gazetki szkolne Szkoły Podstawowej nr 2 w Błoniu
Narodowe Siły Rezerwowe
KRUS
Piątek - 24 Październik
24
Antoni, Boleczest, Filip, Hortensja, Marcin, Rafał, Rafaela, Salomon.
Słońce wzejdzie o godzinie : 6.16 6.16  · Słońce zajdzie dzisiaj o godzinie : 16.2316.23
Dzień trwa : 9h 7min
 Login   
 Hasło   
 Zapamiętaj mnie
Zarejestruj się
Burmistrz
Online
Mamy 36 gości i 0 użytkowników online

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować klikając tutaj

"Poniatówka"
Ostatnio dodane ogłoszenia
Katalog firm
Zapraszamy firmy z Gminy Błonie do umieszczania informacji o sobie w serwisie Gminy.
Dodanie firmy do bazy jest bezpłatne.
Firmę można dodać do Katalogu poprzez wypełnienie formularza


 
Okręgi

Strona gotowa do druku

Radni wybrani w okręgach wyborczych - wybory 2010
kadencja VI 2010-2014


numer okręguzasięg okręguimię i nazwisko radnego
1Armii Krajowej, Asnyka, Engelmana, Ks.Prałata Z.Kniołka,Ogrodowa, Powstańców, Przejazd, Sochaczewska, Staszica, Traugutta, Wiejska, Batalionów Chłopskich, Bykowskiego, Cicha, Dobrzyńskiego, Graniczna, Jasna, Kamosińskiego, Karczewskiego, Klonowa, Krzywa, Lesznowska, Mazowiecka, Modlińska, Nadrzeczna, Narutowicza, Niemstaka, Passowska, Piaskowa, Polna, Poprzeczna, Solidarności, Spacerowa, Stefana Szparagi, Szarych Szeregów, Targowa,Trojańczyka, Wąska, Wierzbowa, Zacisze, Zapomniana, Kilińskiego, Poznańska, Wyszyńskiego Kołota Marcin,
Sierakowski Tomasz,
Szymańska Helena,
Uraszewski Jarosław,
Waśniewska Irena,
Wieczorek Cezary
2Aksamitna, Bieniewicka, Fabryczna, Faszczycka, Grażyny, Grodziska, Kolejowa, Konopnickiej, Krasickiego, Kwiatowa, Kwiatów Polnych, Mikołaja z Błonia, Mokra, Moniuszki, Niecała, Nowomiejska, Orzeszkowej, Parkowa, Plantowa, Projektowana, Przeskok, Przybysza, Przytulna, Sadowa, Składowa, Słoneczna, Słowackiego, Towarowa, Uśmiech, Żeromskiego, 11 Listopada, 3Maja, Brzozowa, Bajkowa, Jana Pawła II, Jaśminowa, Kościuszki, Krótka, Kulisiewiczów, Łukasińskiego, Mickiewicza, Nowa, Nowakowskiego, Okrężna, Okrzei, Poniatowskiego, Rynek, Sienkiewicza, Szkolna, Wspólna, Harcerska, Jagiellońska, Kopernika, Legionów, Macieja z Błonia, Mała, Piłsudskiego, Plater, Reymonta, Sowińskiego, Szopena, Śląska, Warszawska, Zdziecha Cieślak Jacek,
Fuglewicz Jacek,
Guzik Janusz,
Hernik Jarosław,
Tryniszewska Elżbieta,
Wiśniewski Przemysław,
Zalewska Monika,
3Górna, Konstantów, Łąki, Radonice, Rokitno, Rokitno-Majątek, Stare Faszczyce, Żukówka, Białutki, Kopytów, Kopytów- Majątek, Łaźniew, Łaźniew- Majątek, Łaźniewek, Radzików, Radzików IHAR, Witki, Bieniewo- Wieś, Bieniewo - Parcela, Bramki, Marysinek, Nowa Wieś, Piorunów, Wola Łuszczewska, Białuty, Cholewy, Górna Wieś, Nowa Górna, Nowy Łuszczewek, Pass, Rochaliki, Stary Łuszczewek, Wawrzyszew, Błonie-Wieś, Bieniewice, Dębówka, Nowe FaszczyceBakon Roman,
Banaszkiewicz Grzegorz,
Czaplicki Stanisław,
Kościńska Grażyna,
Ludwin-Właszczuk Anna,
Podyma Ewa,
Wieloch Stanisław,
Wielogórska Barbara
  

[ Wróć do Radni | Spis sekcji ]
 
Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Optymalizowano dla Internet Explorer 7+, Firefox 2+ w systemie Windows i Mac OS X, 1024 x 768 pixeli.