UrządMiasto i GminaGospodarkaKomunikacjaKultura i OświataSportOrganizacjeForum


.....
.....
.....
Nowy zawód - nowa perspektywa
Kalendarz imprez 2011
KRUS
Multimedia
Kącik adopcyjny
Mapa aktywności organizacji pozarządowych
Rządowe Centrum Legislacji
Narodowe Siły Rezerwowe
Pobiegamy?
ZMP MERA-BŁONIE
Błoński Informator Samorządowy
Dotacje do kolektorów słonecznych
Baza Logistyczna
Pozyskane fundusze
Gazetki szkolne Szkoły Podstawowej nr 2 w Błoniu
Czwartek - 18 Grudzień
18
Bogusław, Gracjan, Gracjana, Laurencja, Wilibald, Wszemir.
Słońce wzejdzie o godzinie : 7.41 7.41  · Słońce zajdzie dzisiaj o godzinie : 15.2415.24
Dzień trwa : 7h 43min
 Login   
 Hasło   
 Zapamiętaj mnie
Zarejestruj się
Burmistrz
Online
Mamy 34 gości i 1 użytkownik online

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować klikając tutaj

"Poniatówka"
Ostatnio dodane ogłoszenia
Katalog firm
Zapraszamy firmy z Gminy Błonie do umieszczania informacji o sobie w serwisie Gminy.
Dodanie firmy do bazy jest bezpłatne.
Firmę można dodać do Katalogu poprzez wypełnienie formularza


 
Okręgi

Strona gotowa do druku

Radni wybrani w okręgach wyborczych - wybory 2014
kadencja VII 2014-2018


numer okręguzasięg okręguimię i nazwisko radnego
1Armii Ludowej, Batalionów Chłopskich, Bykowskiego, Cicha, Graniczna, Jasna, Klonowa, Kombatantów, Krzywa, Lesznowska, Modlińska, Nadrzeczna, Narodowych Sił Zbrojnych, Passowska, Piaskowa, Sochaczewska (nr parzyste), Spedycyjna, Trojańczyka, Wierzbowa, Zacisze, Zapomniana; Aleksandra Janas-Malinowska
2Dobrzyńskiego, Kamosińskiego, Karczewskiego, Mazowiecka, Niemstaka, Polna, Poprzeczna, Powstańców (nr nieparzyste), Solidarności, Spacerowa, Staszica, Szarych Szeregów, Stefana Szparagi, Wąska; Dorota Drapińska
3Armii Krajowej, Narutowicza, Targowa;Irena Waśniewska
4Engelmana, Ks. Prałata Z. Kniołka, Powstańców (nr parzyste), Sochaczewska (nr nieparzyste), WarszawskaJarosław Uraszewski
5Traugutta, Kilińskiego;Małgorzata Staniak
6Wyszyńskiego, Poznańska;Helena Szymańska
7Aleja Norwida, Piłsudskiego (od 3 Maja do Mickiewicza), Okrzei;Marcin Kołota
83 Maja, Asnyka, Krótka, Kulisiewiczów, Ogrodowa, Poniatowskiego (od Powstańców do Mickiewicza), Przejazd, Sienkiewicza, Wiejska;Janusz Guzik
911 Listopada, Bajkowa, Jana Pawła II, Kościuszki, Nowa, Nowakowskiego, Piwna, Rynek, Szkolna, Wspólna; Tomasz Wiśniewski
10Aksamitna, Bieniewicka, Grodziska, Kolejowa, Kwiatowa, Niecała, Nowomiejska, Plantowa, Przytulna, Sadowa, Towarowa;Sławomir Piotrowski
11Fabryczna, Faszczycka, Kwiatów Polnych, Mikołaja z Błonia, Mokra, Moniuszki, Pogodna, Przeskok, Słoneczna, Składowa, Uśmiech;Maciej Górski
12Grażyny, Harcerska, Konopnickiej, Krasickiego, Orzeszkowej, Parkowa, Piłsudskiego (od Mickiewicza do torów PKP), Projektowana, Przybysza, Słowackiego, Żeromskiego;Monika Zalewska
13Brzozowa, Plater, Jagiellońska, Jaśminowa, Kalinowa, Kopernika, Legionów, Łukasińskiego, Macieja z Błonia, Mała, Mickiewicza, Okrężna, Poniatowskiego (od Mickiewicza do torów PKP), Reymonta, Sowińskiego, Szopena, Śląska;Jacek Cieślak
14Bieniewo - Parcela, Bieniewo - Wieś, Cholewy, Górna Wieś, Marysinek, Nowa Górna, Nowy Łuszczewek, Rochaliki, Stary Łuszczewek, Wawrzyszew, Wola Łuszczewska;Maciej Dunajewski
15Błonie-Wieś, Dębówka, Nowa Wieś, Pass, Piorunów;Grzegorz Banaszkiewicz
16Radzików;Ewa Podyma
17Bramki;Barbara Wielogórska
18Konstantów, Nowe Faszczyce, Stare Faszczyce;Anna Ludwin-Właszczuk
19Bieniewice;Stanisław Czaplicki
20Górna, Łąki, Radonice, Żukówka, EkologicznaSławomir Słowiński
21Białuty, Białutki, Kopytów, Kopytów-Majątek, Łaźniew, Łaźniew-Majątek, Łaźniewek, Radzików Wieś, Rokitno, Rokitno-Majątek, Witki;Dorota Król
  

[ Wróć do Radni | Spis sekcji ]
 
Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Optymalizowano dla Internet Explorer 7+, Firefox 2+ w systemie Windows i Mac OS X, 1024 x 768 pixeli.